zavřít

Fight Club #367: Čistka v redakci

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Víte, že ne každá hra se k vám chová férově? Že ne všichni mají v multiplayeru se stejnou zbraní stejný damage? Hry si s vámi hrají, kouzlí s čísly a málokdy to přiznají. O tom je Martinův článek z letošního GDC, a i o tom byl z části 367. podcast Fight Club, který v některých chvílích nečekaně eskaloval v loučení členů redakce.

Od déle trvajícího trendu v multiplayeru se podíváme i na aktuální věcí, a to na řadu nových oznámení. Před pár dny jsme se totiž dozvěděli o Shadow of the Tomb Raider, V-Rally 4, Scavengers a dalších hrách, na které se můžeme těšit v následujících měsících.

Dojde ale také na probíhající snahy o založení herních odborů a na stárnutí ve hrách. Jev poněkud neobvyklý, ale když je zpracovaný dobře, může vykouzlit divy. A když zbude čas, prosvištíme si v rychlosti mobilní verzi PUBG.

Audio verzi Fight Clubu #367 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: rallye akční sci-fi sportovní dobrodružný Tomb Raider Lara Croft Závodní podcast third person

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.