zavřít

Zaklínačský Gwent vyjde na mobily, upírská expanze se objeví zítra

Android PlayStation 4 Windows Xbox One iOS

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Kartičkové hry jsou ideálním společníkem na cesty, čehož si je vědomý i CD Projekt RED. Zaklínačská karetní hra Gwent se proto z počítačů, PlayStationu a Xboxu rozšíří také na mobilní platformy. Zítra navíc dorazí první velké rozšíření Crimson Curse, v kterém se během krvavého úplňku o svou pomstu pokusí Dettlaff s armádou upírských nohsledů v podobě více než stovky nových kartiček.

Mobilního Gwentu se postupně dočkají všichni s telefony na systému iOS a Android. Na iPhonech si ho stoprocentně zahrajete ještě během letošního roku, detaily o androidí verzi CD Projekt oznámí později. Počítá se samozřejmě s upravenou grafikou a uživatelským rozhraním, abyste si Gwent pohodlně mohli užít i na menších displejích.

Rozšíření Crimson Curse pak zítra do základního Gwentu přidá přes stovku nových karet, mnoho z nich využívajících nová klíčová slova a mechaniky. Kromě toho každá frakce dostane jednoho nového vůdce. Někteří z nich jsou staří známí z her, jiní se ve videoherní podobě zatím nikdy neobjevili.

Během dneška ještě můžete využít předobjednávkové nabídky, v které se schovává 40 soudků s kartičkami z expanze se slevou a k tomu krvavý skin pro vůdce příšer Unseen Eldera a speciální animovaná zadní strana kartiček.

Crimson Curse vychází na PC, Xboxu One a PlayStationu 4 zítra, 28. března. Jestli se pak rovnou objeví i v mobilních verzích, zatím není známo, více detailů stran jejich vydání se nicméně dozvíme v průběhu roku.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy karetní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.