zavřít

GamesPlay: hrajeme karetní hru Gwent

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Původně šlo „jenom“ o minihru a nepovinné zpestření dobrodružství ve třetím Zaklínači. Možná i tvůrce z polského studia CD Projekt proto překvapilo, jakou oblibu si karetní hra Gwent mezi hráči získala. Když ale překvapení pominulo, rozsvítila se jim v hlavách pomyslná žárovka s nápadem, že by možná z minihry mohli udělat samostatný titul. Však co, Hearthstone k hraní karetních her na mobilech a počítačích přivedla spoustu lidí, byla by škoda jejich nadšení nevyužít. Výsledkem této úvahy je Gwent: The Witcher Card Game, kterou mohou vybraní hráči aktuálně testovat v uzavřené betě. Pokud však mezi ně nepatříte, můžete se v tomto gamesplayi alespoň podívat, jak Gwent hrajeme my.

Přestože plná hra, která je ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One, nabídne i singleplayer kampaň, uzavřená beta obsahuje pouze souboje proti jiným hráčům nebo AI. Na začátku vás samozřejmě čeká tutoriál, který vysvětluje pravidla. Kdo však zná Gwent ze třetího Zaklínače, může ho v klidu přeskočit a rovnou se vrhnout do soubojů a budování balíčku. Anebo si obojí prohlédne na záběrech našeho videa.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy karetní E3 2016

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.