zavřít

World of Warcraft Classic dostane šest updatů místo plánovaných čtyř

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Servery klasického WoWka se spustí již toto léto a hra bude více méně následovat stejný proces updatů, kterého se dočkal původní World of Warcraft. Vše odstartuje jakoby verzí 1.2 a World of Warcraft Classic se bude postupně updatovat, přibydou nové raidy a větší změny v herních systémech, tak jak si je pamatujete z minulosti.

Historie se ale neopakuje do detailu přesně. Na základě zpětné vazby hráčů a interních debat došli tvůrci k rozhodnutí, že obsah je potřeba dávkovat po menších doušcích, a některé prvky odsunuli na později. První fáze (startující toto léto) se měly účastnit ještě Molten Core, Onyxia, Maraudon, Dire Maul, Azuregos a Kazzak.

Z této šestky zbyla nakonec jen první trojice, zatímco druhá trojice tvoří novou, druhou fázi a logicky tak odsouvá Blackwing Lair a PvP na později. Důvodem rozkouskování obsahu na víc částí je loot padající z bossů, který by v původním čtyřfázovém plánu dělal v jednotlivých fázích neplechu.

Na porovnání původního a nového plánu fází se podívejte sem.

Tagy: World of Warcraft (série) mmorpg

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.