zavřít

Vývojář Fezu: Kupujte nás přes Humble Store

Windows

- Oznámení autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

K čerstvému, včerejšímu vydání Fezu na PC (!!!) se jeho vývojář Phil Fish, jehož depresivní trampoty můžete znát z dokumentu Indie Game: The Movie, na Twitteru rozpovídal o procentech, která jako vývojáři získávají z digitální distribuce. Konkrétně ve tweetu sdělil, že "humble store je nejlepší způsob, jak nás podpořit! dostaneme z něj 95% zisku, oproti steamu/gogu se 70%". Budete-li tedy chtít volit maximální tankování chechtáků směrem k Philu Fishiovi, víte, kam mířit.

Ačkoliv Humble Store stále není tak známý jako Steam nebo Good Old Games, pro jeho větší podíl si ho po bok Steamu vybírá stále výraznější procento indie vývojářů. Například jak Proteus, tak i Monaco se v nedávné době dočkaly vydání na obou platformách.

 

Tagy: Indie digitální distribuce

Zdroje: Edge

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.