zavřít

V Air Conflicts válčí Amerika a Japonsko

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Slovenští kutilové z Games Farm (Air Conclicts: Secret Wars) vyrazí v druhé polovině tohoto...

Slovenští kutilové z Games Farm (Air Conclicts: Secret Wars) vyrazí v druhé polovině tohoto roku pod hlavičkou bitComposer Games bojovat do vzduchu a vy můžete s nimi. Nová letecká akční arkáda s názvem Air Conflicts: Pacific Carriers vás zavede do Pacifiku, kde se můžete přidat na jednu ze dvou stran - buď k Americe, nebo k Japonsku. Za “svoji” zemi si tak budete moci okusit historické bitvy z období druhé světové války.

Startovním bodem všech misí bude vždy velká letadlová loď, která se bude pohybovat v autentickém dobovém prostředí, ale už ve smyšleném-fiktivním příběhu. Nebudou chybět ani ikonické bitvy jako Pearl Harbor, Midway nebo Wake Island. Hráči budou moci ovládat také celé letky, ne jen jednotlivá letadla. Jak singleplayer, tak multiplayer budou obsahovat několik módů. Air Conflicts: Pacific Carriers vyjde na PC, Xboxu 360 a PlayStation 3.

Tagy: letecka simulace akční

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.