zavřít

Třetí ročník brněnské konference Game Access hostí tvůrce Dooma, God of War, Zaklínače 3 a dalších

PlayStation 4 Windows Xbox 360 SNES Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Americká konference E3 je už v podstatě za dveřmi, ale ještě než otevře své brány, upřete svůj zrak do Brna. To se již potřetí stává dějištěm české vývojářské konference Game Access. Akce přes den slibuje vzdělávací program z hlediska vývoje her se zvučnými řečníky, zatímco večery patří volné zábavě.

Hlavními lákadly by pro vás mohly být přednášky světových vývojářů, kterým bezesporu vévodí tvůrce Dooma (a jiných) John Romero. Vedle něj dále vystoupí například hlavní grafik God of War Nate Stephens, grafik třetího Zaklínače Marek Madej, scénárista Horizon Zero Dawn Ben McCaw, a nemůže chybět ani náš zástupce Dan Vávra s Kingdom Come: Deliverance.

Přednášky samozřejmě nebudou jedinou náplní výstavy. Můžete se těšit na různé workshopy, vyzkoušíte si nové hry i deskovky podle her, podíváte se do virtuální reality, zavzpomínáte na staré časy v retro koutku, budete svědky (či účastníky?) esportových turnajů v nejpopulárnějších hrách a dozvíte se, která z padesátky indie her si odnese ocenění Game Access.

Konference herních vývojářů je oddělená od vlastního herního festivalu a uskuteční se od 1. do 2. června v brněnském výstavišti BVV. Herní festival poběží o den déle. Zatímco herní výstaviště je zdarma, možnost účastnit se workshopů a přednášek už vyžaduje zakoupení lístku z oficiálních stránek.

Tagy: DOOM (série) peklo horor akční sci-fi fantasy RPG historická FPS česká hra mytologie E3 2016 E3 2017

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.