zavřít

The Last of Us: Part 2 nebude mít multiplayer, Naughty Dog chystá samostatnou online hru

PlayStation 4 PS4 Pro

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Studio Naughty Dog, tvůrci série Uncharted a aktuálně také pokračování skvělého The Last of Us, vydali na Twitteru vyjádření k absenci multiplayerového módu ve svém nadcházejícím titulu. Ten sice nenabídne zážitek z hraní ve více hráčích, to ovšem neznamená, že by se studio myšlenky vzdalo úplně. Jen mu její provedení bude trvat déle.

„Chceme se vyjádřit k multiplayeru v The Last of Us: Part 2. Jak už jsme zmiňovali, singleplayerová kampaň je zdaleka nejambicióznějším projektem, který měl Naughty Dog kdy na svědomí. Vývoj vylepšeného módu Factions z The Last of Us: Part 1 započal, ale vize týmu přerostla hranice dodatku k již tak rozsáhlé singleplayerové kampani. Protože chceme podpořit obě vize, rozhodli jsme se ho nezahrnout do The Last of Us: Part 2.

Plody práce našeho onlinového týmu budete moct časem okusit, ne ale v rámci The Last of Us: Part 2. Kdy a kde, bude rozhodnuto v budoucnu, ale rozhodně se o ně s vámi podělíme, až budou hotové, protože jsme stejně jako komunita velkými fanoušky Factions,“ uvádí Naughty Dog v tweetu.

Na The Last of Us 2 studio pracuje přes pět let a jde o jejich doposud největší projekt. Naughty Dog pro svou kalifornskou pobočku nabírá programátory, kteří mají s multiplayerem zkušenosti a už se rojí spekulace o tom, že by jejich online hra mohla patřit k launchovým titulům pro PlayStation 5.

The Last of Us: Part 2 vychází 21. února 2020 exkluzivně na PlayStation 4.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: Twitter

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.