zavřít

Stratégové, pozor! Obří víkendová sleva Paradoxu útočí na vaše úspory

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Dávno pryč jsou doby, kdy jsem dychtivě chřestil mincemi při jakémkoli náznaku slev na Steamu, ale nejnovější víkendová nabídka mě velmi násilně vytrhla z apatie. Své zlevněné zboží totiž dává na odiv studio Paradox, mistři propracovaných strategií, a některé nabídky jsou až směšně výhodné. Co byste řekli třeba na ve švech praskající kolekci Crusader Kings II, Europa Universalis IV, Stellaris a Hearts of Iron IV za 46 eur?

Víkendová sleva je skvělou příležitostí i pro ty hráče, kteří už vlastní základní hry, ale nemají je zcela doplněné o záplavu více či méně skvělých DLC. Megabalení Crusader Kings II a 14 rozšíření stojí 82 eur, což rozhodně není málo, ale pořád lepší, než platit obvyklých 200. Vše se vám navíc zlevní, pokud některé položky na seznamu už vlastníte, a podobnou nabídku najdete i u dalších strategií na seznamu.

Pokud vás spíš než hromada rozšíření zajímají nové hry, máte štěstí. Mechovou tahovku BattleTech seženete se slevou 30 % za 28 eur, budovatelské sci-fi Surviving Mars je levnější o 40 % a stojí 24 eur, městská strategie Cities: Skylines je dokonce jen za čtvrtinu, tedy 7 eur. Druhoválečnou bojůvku Steel Division: Normandy 44 srazila dvoutřetinová sleva na 13 a půl eura, fantastické RPG Tyranny pak koupíte za 14 eur.

V nabídce jsou i různé startovní balíčky pro nové hráče, které vám kromě základní hry poskytnou i některá nejvíc potřebná rozšíření – ta zbylá si můžete dokoupit později, pokud se vám zážitek zalíbí. A výhodně lze o víkendu sehnat i starší hry studia, třeba strategickou sérii VictoriaHearts of Iron II a III nebo kouzelnický blázinec Magicka.

Nabídka končí v pondělí 10., takže máte na rozmyšlenou celý víkend. Sice na vás nepomrkávají nákupy za půl eura, protože i se slevami se pořád bavíme o relativně vysokých částkách, ale u her od Paradoxu si aspoň můžete být jistí tím, že vás zabaví opravdu na dlouho. Poměr cena/výkon je tu rozhodně velmi příznivý.

Tagy: strategie druhá světová válka zlo akční sci-fi fantasy RPG vesmírný survival historická tahová budovatelska válečná izometrické realistická mecha GDC 2016

Zdroje: Steam

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.