zavřít

Star Wars: The Old Republic dostane po třech letech novou expanzi

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Trailery na epizodu IX a na Star Wars Jedi: Fallen Order si naši pozornost zasloužily už o víkendu, to ovšem neznamená, že bychom s novinkami z předaleké galaxie byli hotoví. Kdepak, MMO Star Wars: The Old Republic se po dlouhých třech letech dočká nového rozšíření, které všichni zbylí předplatitelé dostanou zdarma. V Onslaught vás čeká nová dějová linka, dvojice planet a další zajímavosti.

„Star Wars: The Old Republic: Onslaught vás vrhne přímo doprostřed války mezi Galaktickou republikou a Sithským impériem. Zůstanete věrní své frakci, anebo se stanete sabotéry a budete mařit její válečné úsilí? Volba je na vás,“ píše se v blogovém příspěvku.

V Onslaught vás čekají také nové varianty populárních módů – na válkou zmítané Corellii číhá nový Flashpoint, v deštném pralese na Dxunu se koná další operace. Zvýší se maximální dosažitelný level, díky kterému si osaháte také nějaké nové schopnosti, a trochu se změní systém předmětů, pokud se zajímáte spíš o loot. Přibude třeba jeden úplně nový typ vybavení v podobě taktických předmětů.

Star Wars: The Old Republic: Onslaught Star Wars: The Old Republic: Onslaught

První z nových planet je Onderon, divoká džungle plná ještě divočejších zvířat. Druhou zajímavou lokací je čerpací stanice Mek-Sha s městem, které vyrostlo kolem ní, vybudovaném v dutinách vytěženého huttského asteroidu. Teď se stala hnízdem pašeráků, pirátů, překupníků a uprchlíků, kde neplatí žádná pravidla.

Přídavek Onslaught pro Star Wars: The Old Republic ještě nemá konkrétní datum vydání, podle tvůrců by měl vyjít někdy během září. Aspoň si s ním můžete krátit dlouhé chvíle do vydání Fallen Order, který dorazí 15. listopadu.

Tagy: online akční sci-fi RPG mmorpg mmo star wars

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.