zavřít

Nové mody pro XCOM 2 předělávají systém povolání a přidávají laserové zbraně

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Long War Studios, tvůrci oblíbeného modu Long War pro XCOM. Enemy Unknown začali už před vydáním XCOM 2 spolupracovat s Firaxisem na vývoji nových modů. Po nějaké době tým přidal další modifikace, které vám nabídnou širší taktičtější možnosti. Vlastně, mnohem širší. Zatímco Laser Pack přidává „jen“ laserové zbraně, Perk Pack doslova předělá celý systém povolání skrze úpravu speciálních schopností.

Perk Pack vám umožní si při každém povýšení vybrat z trojice perků namísto původních dvou. Modeři přepracovali víc než 70 schopností a základní čtyři povolání přepracovali do sedmi. Nově ve hře najdete assaulta, gunnera a shinobiho. Pokud by vám to nestačilo, můžete si vytvořit vlastní, unikátní povolání. Mod do hry dále přidává 10 nových PCS, tedy bojových stimulantů, přičemž každý z nich vám poskytne unikátní schopnost.

XCOm 2 mod

Laser Pack pak dodává ve dvojce pohřešované laserové zbraně. Nově najdete v této kategorii útočnou pušku, brokovnici, kanón, odstřelovačku, pistoli, SMG a k tomu všemu samozřejmě vybavení. V modu jsou samozřejmě zahrnuté zvukové efekty a kompletní grafika pro střelbu z laserových zbraní včetně částicových efektů. Co se týče síly, laserové zbraně jsou mezi magnetickými a paprskovými.

Oba mody si můžete stáhnout na Steam Workshopu. Za připomenutí stojí, že minulý týden vyšlo třetí placené DLC pro XCOM 2 Shen‘s Last Gift. V něm najdete dlouhou misi, na jejímž konci si odemknete nové povolání, respektive nový typ vojáka – bitevního robota. Více jsme o DLC psali v tomto článku.

Tagy: XCOM (série) strategie sci-fi

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.