zavřít

Lara v DLC pro Shadow of the Tomb Raider hledá pravdu o mayské apokalypse

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Naše slavná „archeoložka“ se vydává na další dobrodružství, které bude možná ještě nebezpečnější než ty předchozí. Po hlavní hře Shadow of the Tomb Raider už zavítala do lávou zalitých kobek v doprovodu kamaráda v DLC The Forge a nyní se opět osamostatňuje v honbě za bájným artefaktem v dodatku The Pillar.

The Pillar je v pořadí teprve druhá dodatečná challenge hrobka z plánovaných sedmi, které pořídíte v rámci season pasu (a ušetříte tak na jedné z nich), nebo samostatně po pěti eurech. The Pillar na svém konci ukrývá bájný štít, ale možná také pravdu o mayské apokalypse. Co asi Laru zajímá víc?

V každém případě ji čeká předpřipravená zkouška nikoli ohněm, ale větrem. Path of Huracan sužují temné bouře plné blesků a silných poryvů vichru, před kterými se kdysi křehká dívenka musí mít na pozoru. Stejně tak ji budou otravovat staří známí z řad Trinity.

DLC The Pillar vám nadělí nový obleček Sinchi Chiqa Battle Dress, který vás ochrání před palnými zbraněmi, luk Oathtaker udělující větší zranění obrněným nepřátelům a nový skill A Thousand Eyes, který vám umožní používat Survival Instinct při plížení se podél stěn. Tak šťastné a veselé vykrádání hrobek!

Shadow of the Tomb Raider: The Pillar

Tagy: akční dobrodružný Tomb Raider Lara Croft third person

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.