zavřít

GamesPlay - hrajeme Shadow of the Tomb Raider

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dneska se podíváme na Laru. Konkrétně tedy na její nové dobrodružství Shadow of the Tomb Raider, kde se naší mladé neohrožené "archeoložce" omylem povede spustit apokalypsu. Komu z nás se to někdy nestalo, že? Její následné eskapády ale aspoň budou o to zajímavější.

Podíváme se do rozlehlých měst, prastarých chrámů, pod vodu, do džungle... nebude toho málo. Lara konečně dospívá a její prequelová trilogie končí, takže rozhodně dávejte pozor i na příběh. Na konci hry by se ze slečny Croftové, kdysi ustrašené dívky semleté vírem událostí, měla stát drsná dobrodružka, kterou všichni známe a máme rádi.

Komunikovat s námi můžete jako vždy v chatu na YouTube.

Tagy: akční dobrodružný Tomb Raider Lara Croft third person

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.