zavřít

Kingdom Come: Deliverance vyjde v kompletní královské edici

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Oceňovaný simulátor českého středověku vyšel loni v únoru a sice ještě dosud nesplnil všechno, co sliboval před lety na Kickstarteru, úspěšné naplnění slibů se ale blíží. Přídavek A Woman’s Lot s dámou v hlavní roli má vyjít na jaře a pak už nic nebude bránit vydání kompletní edice hry i se všemi ostatními DLC. Prosím o fanfáry pro Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition!

Kompletní balíček základní hry a přídavků Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon a Band of Bastards vyjde 28. května pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. V ten samý den by mělo být venku i poslední příběhové DLC A Woman’s Lot, kdyby náhodou ne, dostanete ho samozřejmě po jeho vydání.

Pokud jste tedy těmi trpělivými lidmi, kteří čekají na všechna příběhová rozšíření, aby si mohli dopřát plnohodnotný požitek z hraní bez prodlev, v květnu se na Kingdom Come: Deliverance budete moct konečně vrhnout v celé jeho středočeské kráse.

Sluší se připomenout, že české Warhorse Studios minulý měsíc koupil THQ Nordic, kterému tak nyní patří i značka Kingdom Come. Od obou stran se nám ale dostalo ujištění, že pro samotné Warhorse a jejich hry se v praxi nic nemění. Pravděpodobně je tak jen otázkou času, než se dočkáme oficiálního oznámení připravovaného pokračování.

Tagy: středověk RPG historická dlc česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.