zavřít

Euro Truck Simulator 2 vás koncem roku vezme k Černému moři

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Už máte pořádně prozkoumané pobřeží Baltského moře z posledního dodatku pro Euro Truck Simulator 2? Pak je nejvyšší čas začít snít o teplých oblastech na jihu. DLC Road to the Black Sea vás vezme za hranice aktuálního konce mapy na jihovýchodě, kterým je Maďarsko. Kromě pláží Černého moře nabídne pohled do odlišných kultur tří států – Rumunska, Bulharska a Turecka.

Pokud už se těšíte, že zakomponování Turecka do mapy otevírá dveře budoucí návštěvě Sýrie či Gruzie, pak radši přestaňte snít. Turecko bude totiž zastoupené jen svou malou severozápadní částí známou jako Thrákie, která končí u Istanbulu.

Zato Bulharsko a Rumunsko očekávejte v celé jejich kráse. Sám jsem si v hlavě maloval, jak se znovu podívám na úžasnou horskou vlásenku Transfagarasan, která slouží jako zkratka přes Karpaty. Ale pak mi došlo, že velké stoupání a ostré vracečky znemožňují vjezd kamionům, proto bych s jejím obsažením v datadisku moc nepočítal. Což je škoda.

Každopádně se jako vždy můžete těšit na tisíce kilometrů nových silnic a dálnic (kterých v těchto oblastech ale zas tolik není), specifickou krajinu a nové zboží k přepravování. DLC Road to the Black Sea vyjde koncem letošního roku na PC.

Po jeho začlenění do Euro Truck Simulatoru 2 vám na mapě vznikne podivná nudle, neboť cesta do Turecka povede jen a pouze přes Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko. Dá se tedy očekávat, že nás někdy v budoucnu čeká další DLC, které v sobě zahrne zbytek zde obklopené Evropy, tedy Slovinsko, Chorvatsko, Bosnu a Hercegovinu, Srbsko, Černou Horu, Kosovo, Albánii, Severní Makedonii a Řecko.

Rozlehlost takové mapy je jen o něco málo větší než té v Road to the Black Sea, takže nejde o nic nereálného. A jak rád bych si dal dlouhou trasu podél Jaderského moře! Takže malý osobní tip na závěr: další DLC ponese název Along the Adriatic Sea.

Tagy: kamiony simulace česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.