V DLC Special Transport pro American Truck Simulator se stanete stěhovákem domů
zdroj: tisková zpráva

V DLC Special Transport pro American Truck Simulator se stanete stěhovákem domů

8. 11. 2018 16:50 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Kamionové simulaci American Truck Simulator táhne na třetí výročí. Z hlediska obsahu se dočkala dvou velkých placených DLC, která rozšířila mapu o Nové Mexiko a Oregon. Jak už je u českého studia SCS Software zvykem, nové mapy nejsou jedinými dodatky. Hru si můžete obohatit mnoha sezónními designy, ať už jde o karoserii, kola, nebo interiér. Stejně tak můžete převážet těžký náklad díky DLC Heavy Cargo Pack, ale nové Special Transport jde ještě mnohem dál.

Zatímco v Heavy Cargo převážíte ryze těžkou techniku (různé nakladače, traktory, jeřáby), Special Transport má jen jednoho společného jmenovatele – nadměrnost. Na speciální návěsy klidně o devíti nápravách vám zákazníci posadí jachty, helikoptéry, velké nádrže, nebo rovnou celé domy. Možná že si na takový úkol věříte, ale sami ho opravdu nezvládnete.

Nechci vás urážet, ale skutečně dostanete policejní doprovod, který se stará o vyklizení komunikace před vámi. Zároveň musíte naslouchat pokynům eskortního vozidla, které zajistí váš hladký průjezd skrz záchytné body vytyčené trasy. Neuposlechnutí pokynů může dokonce znamenat selhání celé zakázky.

zdroj: Archiv

Převoz nadměrného nákladu neunikne široké veřejnosti. Počítejte proto se zvědavými čumily, kteří se vyskládají na chodníku při průjezdech městy a dostaví se i novináři, aby večerní zprávy mohly informovat o těch opravdu nejdůležitějších novinkách dne.

DLC Special Transport nabízí celkem 11 druhů nadměrného nákladu, který může vážit až 85 tun, být dlouhý 16 metrů, široký 6,5 metru a vysoký 5 metrů. Jednotlivé úkoly, jejichž počet se blíží stovce, se odehrávají převážně na mapě základní hry, ale některé vyžadují i Nové Mexiko, zatímco úkoly v Oregonu dorazí později formou updatu.

Nové DLC naleznete na Steamu za 5 eur a jsem docela překvapený, že základní American Truck Simulator není ve slevě, jak má při podobných situacích ve zvyku. Nicméně pořád můžete ušetřit díky Enchanted Bundlu, který v sobě snoubí základní hru s Novým Mexikem a balíčky Heavy Cargo, Wheel Tuning a Steering Creations.

Nejnovější články