zavřít

Čínské novoroční oslavy na Steamu vám dají slevu na první nákup

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Nic neobvyklého, samozřejmě. Jakákoliv světově proslulá událost je jen další záminkou pro Steam a jiné obchody k uspořádání slevových akcí. V Číně a jiných asijských státech právě odstartovaly oslavy čínského či lunárního nového roku, do kterých se můžete na dálku zapojit s hrami čínských vývojářů.

Do slevy se ku příležitosti svátku dostaly poměrně mladé tituly. Například takové Far Cry 5, které oslaví první narozeniny teprve za dva měsíce, nyní pořídíte za zanedbatelných 15 eur. Výborný Nioh, pokračování adventury Life is Strange 2, The Elder Scrolls Online nebo třeba taškařici Human: Fall Flat můžete mít za polovic. Najdete zde i třetí Armu, posledního Batmana, Ancestors LegacyBook of Demons a spoustu dalších.

Pro někoho může být zajímavější výběr her čínských vývojářů. Například v takové Death Coming se vžijete do role smrtky a máte za úkol usmrtit libovolnými prostředky konkrétní nic netušící obyvatele. Je to sice brutální, ale v jádru logická hra, která vám může pořádně zavařit mozkové závity. Zajímavě vypadá i tahová strategie Three Kingdoms: The Last Warlord, která je od roku 2017 v early accessu.

Steam slevy

Kromě zlevněných titulů se s oslavami pojí ještě dvě akce. Tou první je sleva dalších 5 eur na váš první nákup v období mezi 4. a 11. únorem. Jedinou podmínkou je sáhnout po hře, která stojí alespoň 30 eur, přičemž zmiňovaná sleva se aplikuje i v případě již zlevněných titulů, které ale stále svojí aktuální cenou dosahují třicetieurové hranice.

Druhou akcí jsou žetony, kterých dostanete několik do začátku a další obdržíte za nákupy po čas oslav. Za každé utracené euro dostanete 121 žetonů (133, pokud hru darujete), přičemž za 15 000 žetonů získáte slevu 5 eur na další nákup. Nebo můžete žetony utratit za speciální odznaky, pozadí profilu na Steamu či emotikony do chatu. Slevy čínského nového roku končí v pondělí 11. února.

Tagy: slevy steam

Zdroje: Steam

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.