zavřít

Bethesda pozastavila vývoj karetní hry The Elder Scrolls: Legends

Windows MAC Android iOS iPad iPhone

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Karetní hra The Elder Scrolls: Legends se nikdy nevyrovnala popularitě Hearthstonu. Není ani náhodou špatná a je dost lákavá svým světem, ale větší pozornosti se dostalo jejím konkurentům a nízký počet hráčů vedl k nevyhnutelnému. Bethesdě už se zjevně nevyplatí chrlit další a další karetní rozšíření, takže jejich vývoj zastavila.

Neznamená to, že by The Elder Scrolls: Legends ze dne na den úplně skončila. Hra je nadále funkční na všech zařízeních, tedy na počítačích a mobilech. Je v ní k dispozici veškerý dosud vydaný obsah, stále můžete hrát režimy pro jednoho hráče a soupeřit s ostatními online. Jen už se nemůžete těšit na vydávání dalších edic, včetně těch již naplánovaných.

Bethesda od hry nedává ruce pryč úplně. Stále počítejte s měsíčními karetními odměnami, pravidelnými eventy a nutnou údržbou. Ale na rozšířeních teď nikdo nepracuje, což se mimochodem netýká asijského trhu, jelikož tamější verze Legends je jaksi samostatnou entitou a tyto změny se jí nedotknou.

Pokud jste měli v plánu se do hry pustit či vrátit, dobře to zvažte. Po tomto oznámení se dá očekávat další odliv hráčů a je otázkou, jak dlouho The Elder Scrolls: Legends bez nového obsahu vydrží. Třeba se v Bethesdě pustí do kompletního předělání hry a zkusí s ní v budoucnu chytit druhý dech.

TES: Legends není jedinou karetkou, která má problémy. Hearthstone a Magic: The Gathering Arena jsou na tom ještě dobře, ale v uplynulých dnech došlo ke stažení Gwentu z konzolí a kdo ví, jak jsou na tom PC a mobilní verze. Boom karetních her je asi definitivně za námi a pracovat teď na nějaké nové karetce zní tak trochu jako vývojářská sebevražda.

Tagy: The Elder Scrolls (série) online fantasy multiplayer karetní e3 2015

Zdroje: PC Gamer,Reddit

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.