zavřít

GamesPlay – hrajeme plnou verzi Magic: The Gathering Arena

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Magic: The Gathering Arena dlouhou dobu tiše šlapala vodu v uzavřené i otevřené betě, nabírala další hráče i herní prvky a připravovala se na moment, kdy konečně vyjde v plné verzi a vyzve na souboj ostatní virtuální karetní hry. A ten moment právě nadešel. Dnes si v GamesPlayi ukážeme novou edici Throne of Eldraine a řekneme si, proč si Arena zaslouží tu nejvyšší chválu.

Před kameru usednou Vašek s Alešem, kteří Magicům věnují spoustu svého volného času. Vaškova devítková recenze vám napoví, proč to dělají, zbytek snad vysvětlí dnešní video. Ukážeme si některé silné balíčky a dáme si jeden Draft, ve kterém nám můžete být nápomocní i vy – stačí v 16:00 zamířit do chatu na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Tagy: strategie online karetní e-sport magic

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.