zavřít

BBC oznámilo hru s Doctorem Who

Windows PlayStation 3 VITA

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud patříte mezi fanoušky vynikajícího britského sci-fi seriálu Doctor Who (u nás šel...

Pokud patříte mezi fanoušky vynikajícího britského sci-fi seriálu Doctor Who (u nás šel také jako Pán času), zřejmě vás potěší fakt, že se BBC Worldwide právě pochlubilo s tím, že se začátkem roku objeví na PS3, PS Vita a PC hra Doctor Who: The Eternity Clock, která by měla co nejlépe charakterizovat ducha seriálu.

Ostatně, jak by ne, když budete hrát jak za Doktora, tak River Song a s nimi budete prozkoumávat vesmír v rámci různých časových rovin. Hlavního hrdinu namluví nový představitel hlavní role, Matt Smith, River Song zase Alex Kingston. Hra by se měla dle BBC prezentovat fotorealistickou grafikou a televizní kvalitou scén (což je humorné, vzhledem k tomu, jak se všichni ohání filmovostí scén... ale u BBC jde o logické vyjádření).

Hlavním tahákem by samozřejmě mělo být cestování časem a následné vytváření stovek různých možností, vzhledem k tomu, že svými akcemi ovlivňujete budoucnost. Vývojáři, kteří tohle převedou (snad) do reality by měli být ze Supermassive Games, kteří už na nějakých hrách ze světa Doctora Who pracovali.

Tagy: sci-fi

Zdroje: BBC,CVG

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.