zavřít

Yager screenshoty a info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na GA-Source se objevily nové, velmi zdařilé screenshoty z připravovaného futuristického bojového leteckého simulátoru :) Yager (pracovní název) od stejnojmenného německého týmu Yager Development.

zdroj: Archiv

Hra vás zavede do industriální, zničené měsíční krajiny naplněné nepředvídatelnými válečnými roboty. V single player kampani se stanete klíčovou součástí ve složitém sci-fi příběhu. Budete plnit různorodé úkoly, od jednoduchého doprovodu lodí až po mise typu "sestřel vše co se hýbe".


Autoři pro hru Yager vyvíjejí vlastní, zatím nepojmenovaný, engine, který se specializuje na zobrazení rozsáhlých venkovních prostranství. Že se mu to daří víc než dobře, se můžete přesvědčit podle těchto obrázků. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.