World of Warcraft, Space Hack, Perimeter
zdroj: tisková zpráva

World of Warcraft, Space Hack, Perimeter

3. 12. 2003 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Zatímco podle světa známé MMORPG EverQuest nyní vznikla klasická real-time strategie lords of EverQuest, podle světa známé fantasy real-time strategie Warcraft nyní vzniká MMORPG.

Ta nese název World of Warcraft, je dějově zasazena čtyři roky po událostech ve hře Warcraft III: Reign of Chaos a my vám z ní dnes můžeme nabídnout další sadu nových screenshotů. Hráči budou moci v této hře navštívit jak známé země Azerothu, Khaz Modanu a Lordaeron, tak nově objevené země Kalimdoru. Nové ukázky obsahují jednu z místních ras - Noční Elfy.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
World of Warcraft galerie  ||  Space Hack galerie  ||  Perimeter galerie

Naše další galerie vás přivede do zcela jiného světa než je ten v předchozí zmíněné hře. Space Hack je totiž akční sci-fi RPG od Rebelmindu, jejíž hratelnost se bude podobat Diablu. Ocitnete se s ní na palubě jakési podivné vesmírné lodi a budete muset čelit hordám nejrůznějších monster. Vydání této hry je naplánováno až na druhé čtvrtletí příštího roku.

Nakonec zde pro vás máme ještě nové screenshoty z nadcházející netradiční sci-fi strategie Perimeter, o které jste se mohli dozvědět více z našeho včera zveřejněného rozhovoru s vývojáři. Zavítáte-li navíc do sekce downloadů, narazíte i na jedno nové video. Této hry se týká ještě jedna novinka, a to že na ni po dohodě s ruským vydavatelem 1C Company získala vydavatelská práva i společnost Codemasters, která hru rozšíří i do jiných než rusky mluvících zemí. Těšit se prý můžeme na jaro 2004.
zdroj: PR, homepage

korgull

Nejnovější články