zavřít

Wolfenstein na vlastní oči

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úderem deváté hodiny ranní tamního času to před americkými distribučními řetězci CompUSA nebo Electronic Boutique začalo houstnout - nastala totiž hodina H, kdy se do prodeje dostala asi nejočekávanější hra roku, Return to Castle Wolfenstein od Activision.

zdroj: Archiv

I my jsme měli ve frontě svého zástupce, který měl to štěstí a narozdíl od valné většiny hráčů zde v Čechách mohl strávit už část včerejška s novým Wolfem.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Z vyzkoušení několika úvodních levelů hry tu máme desítku čerstvých screenshotů společně s telegrafickými prvními dojmy od Mickey Mouse, které asi budou zajímat úplně každého:
    ten wolf vypada paradne. perfektne se to ovlada, hraje k tomu vyborna muzika a i singleplayer je zajimava tim, ze se vojaci chovaj dost realne. jak te uvidi, tak se pri strelbe snazi krejt jak to de, kdyz slysi strelbu, tak obcas vyjdou ven a jdou ti do zad, jednou se mi dokonce stalo, ze jsem v jedne mistnosti strilel po nakym nackovi a najednou po mne zacali strilet skrz drevenou podlahu. jsem zvedavej, co bude dal, ale jevi se to zatim paradne. i grafika je moc hezka, sou to profici. na obrazku cislo 8 je ta podlaha, kterou ti chlapi prostrileli zespoda. uplne se rozlitala a udelaly se v ni ty diry...
zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Vzhledem k tomu, že Return to Castle Wolfenstein se skládá ze dvou skoro plnohodnotných her v jedné, naší recenzi koncem příštího týdne pravděpodobně rozdělíme na dvě části - nejdříve singleplayer od GrayMatter Interactive a pak zvlášť síťová složka hry, o kterou se postarali Nerve Software, což je firma založená bývalými zaměstnanci id Softu. zdroj: Archiv

jd&mickey

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.