zavřít

Wolfenstein: Enemy Territory screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolegové ze serveru Computer and Videogames, který je webovou odnoží britského časopisu PC Zone, včera publikovali první dojmy z hraní multiplayeru Enemy Territory, plnohodnotného pokračování válečné first-person střílečky Return to Castle Wolfenstein.

Společně s tím se jim podařilo od Activision vymámit půltucet nových screenshotů, které jsou nyní k dispozici i v naší galerii. Uvidíte na nich dva chystané síťové levely s například velitelskou mapou nebo přenosným minometem.


nové obrázkykompletní galerie

Více informací o Wolfenstein: Enemy Territory načerpáte v případě zájmu z našeho nedávného preview od Kate. Vydání této hry na Quake III Arena enginu je naplánováno na jaro až léto příštího roku.
zdroj: CVG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.