zavřít

Výlet do budoucnosti se střílečkou Yager

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O hře Yager od stejnojmenné německé firmy Yager Development si na Tiscali Games můžete přečíst již od předminulého roku, přibližně tak dlouho je totiž ve vývoji.

Dnes se podíváme na zbrusu nových 36 obrázků z tohoto sci-fi počinu, ve kterém se kromě střílečky a futuristického leteckého simulátoru objevují i prvky žánru akční adventury.


nové obrázkykompletní galerie

Příběh nás zavede do apokalyptické krajiny 21.století, nad kterou se odehrává většina údajně spletitých singleplayerových misí. Autoři na její vyobrazení vyvinuli vlastní 3D engine a jak je vidět, práce se jim poměrně zdařila. Hlavním hrdinou a tedy i vaší postavou je pilot Magnus Tide, který - jak už to tak bývá - nemá za úkol nic snadnějšího než během různých akcí zachraňovat alespoň to poslední dobré, co ze světa zbylo. Během hry se setká s více než dvacítkou jiných postav a cíle misí by měly být údajně generovány dynamicky v závislosti na předchozích výsledcích.

Vydavatelem Yager se stala společnost THQ a očekávat jej můžeme na osobních počítačích a Xboxech na jaře příštího roku, ačkoliv obě verze měly být dokončené nejprve v německé verzi již letos.
zdroj: Krawall a homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.