zavřít

Virtuální balení holek v The Sims?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, že má zanedlouho vyjít třetí datadisk k veleúspěšné hře The Sims, neví snad už jen pář křováků někde v africké divočině.

zdroj: Archiv

Pokud také patříte k nadšencům, kteří žijí svůj život se Simsáky na obrazovce monitorů a na okolní svět už jste dávno zapomněli, jistě mi dáte za pravdu, že připravovaný datadisk s podtitulem Hot Date, si prostě nemůžete nechat ujít. Už jenom proto, že bude obsahovat především vášeň, kterou jako normální lidé k životu potřebujeme, ale svým kámošům, byť namalovaným, jsme ji doposud příliš dopřát nemohli.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Na nových screenshotech, které Vám dnes přinášíme, si můžete všimnout i spousty dalších, velice lákavých změn, které Simsáky v životě s novým datadiskem potkají. zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.