zavřít

Vietnamská džungle z Team Factoru

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Týmová taktická hra z dílny českých vývojářů 7FX Team Factor už je pomalu na dohled a tak určitě nepohrdnete po pár dnech dalšími obrázky.

zdroj: Archiv

Ty vás pro změnu vrhnou do prostředí vietnamského pralesa a vesniček, kde to se svými spolubojovníky určitě nebudete mít jednoduché.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Více informací o Team Factoru, z nějž je nyní dokončeno skoro všech 10 map, v této novince u předchozích screenshotů z mapy silně připomínající cs_italy z Counter-Strike. Připomínáme, že během tohoto měsíce by se mělo objevit i hratelné demo, alespoň se to praví na nedávno zřízené oficiální stránce této hry.
zdroj: Eurogamer zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.