zavřít

Více o Dungeon Siege II: Broken World

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolegové ze slovenského Sectoru ukořistili nejen první obrázky, ale také pár pořádných informací o minulý týden oficiálně oznámeném datadisku k druhému dílu fantasy RPG Dungeon Siege II.

Všechno to pochází ze stránek magazínu GamesRadar, který měl na téma addonu s názvem Dungen Siege II: Broken World ještě včera preview, jenže to náhle záhadně zmizelo. Jak už ale bylo řečeno, jeho hlavní body zachytili na Sectoru a tak vám je můžeme nyní zprostředkkovat i my.


Dungeon Siege II: Broken World má vyjít letos v létě a hráčům nabídnout novou kampaň, která naváže na původní hru s tím, že si ji užijí hlavně hráči úrovně 35 a výše. Znamená to, že se můžete těšit na mnohem náročnější zážitek a monstra, mezi nimiž se objeví i pár nových zástupců. Vydržet by vám měl údajně alespoň deset hodin. Postavy jinak budete moci importovat i exportovat a využít je také v multiplayeru. Nově budou v Broken World zastoupeny dvě specializace. Jedna byla pojmenovaná Fist of Stone a zaměřuje se spíše na boj muže proti muži. Druhá, Blood Assassin, se do přímého kontaktu s nepřítelem nehrne, spíše se prý uchyluje k využití magie. Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o spoustu nových předmětů a zbraní.
zdroj: SectorGamesRadar

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.