zavřít

Večerní procházka světem Neverwinter Nights 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Abychom příznivcům velmi úspěšné RPG Neverwinter Nights - 2 miliony kopií prodaných ve 40 zemích světa v 10 jazykových mutacích hovoří o značné komunitě - trochu zpříjemnili čekání na její pokračování zasazeného do populárního světa DUNGEONS & DRAGONS Forgotten Realms, nabízíme vám pár nových screenshotů v naší galerii.

Vývojem Neverwinter Nights 2 se zabývá studio Obsidian Entertainment, vydavatelem bude společnost Atari. Termín uvedení titulu na pulty obchodů byl stanoven na září.


Neverwinter Nights 2 podle jejích tvůrců naváže svým strhujícím a hlavně hlubším příběhem, rafinovaným rozvojem postaviček, úžasnou grafikou a v neposlední řadě také expanzivním multiplayerovým zážitkem na tradici a nastaví nové standardy žánru RPG. Hráči svými činy nebudou zvětšovat pouze svou osobní sílu, ale rovněž politickou moc. Stát se dokonce můžete i řádným rytířem, s půdou i titulem. Herní svět má být jako živý. Ve městech se budou prohánět děti, narazíte i na farmáře ženoucí kolem svůj dobytek, náhodní kolemjdoucí si půjdou za svými záležitostmi... Když na to přijde, můžete se stát svědky nějaké jednorázové události, jako je například oloupení obchodníka zlodějíčkem, apod. Kromě toho, město Neverwinter se prý bude mezi jednotlivými kapitolami hry dramaticky měnit. NWN 2 vám jinak připraví řadu krušných chvil. Čekají vás souboje s mnoha různými kreaturami a připravte se také na bitky s takovými týpky, na jaké jen tak nezapomenete.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.