zavřít

Vánoční stromky z Dungeon Siege

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po Ensemble Studios s jejich hrou Age of Mythology přispěchali na poslední chvíli s nadílkou...

zdroj: Archiv

Po Ensemble Studios s jejich hrou Age of Mythology přispěchali na poslední chvíli s nadílkou vánočních obrázků i Gas Powered Games, kteří v této době finišují mainstreamové akční RPG Dungeon Siege:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

O neskromných ambicích tvůrce Chrise Taylora, který chce s Dungeon Siege překonat slavné Diablo, jistě už víte - jestli se mu to povede, zjistíme v dubnu příštího roku v plné verzi této hry nebo možná ještě dříve v demu. Zatím se můžete mrknout na nové video (2,5 MB, WMV), které předvádí bojové formace družiny dobrodruhů během bitek v jednom dungeonu.
zdroj: VoodooExtreme zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.