zavřít

Unreal Tournament 2003 obsah dema & pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hlavní designér map CliffyB z Epicu dnes přispěl do oficiálních fór Infogrames s informacemi o příchodu hratelného dema Unreal Tournamentu 2003, které se oddaluje už více než čtvrt roku.

Podle něj se blíží čekání ke konci - hotový je už vyhledávač herních serverů a tařka vyladěno je i menu. Momentálně prý testují čtyři vybrané mapy do dema (Antalus, Asbestos - obě DeathMatch, Citadel - CTF, Anubis - Bombing Run mód), aby v nich fungoval korektně Karma engine zajišťující realistickou fyziku a aby boti dokázali využívat speciální skoky, které jsme podrobně popisovali v dojmech ze starší bety začátkem léta. Termín vydání dema se po předchozích zkušenostech nikdo zatím neodvážil vyslovit, ale je velmi pravděpodobné, že k tomu dojde v druhé polovině září.


nové obrázkykompletní galerie

Současně s tím se na webu německého časopisu PCGames objevilo několik oficiálně vydaných screenshotů, které nejsou tak pěkné jako ty posledně (info), ale zase předvádí vzhled některých charakterů ze hry, jako například egyptské princezny.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.