zavřít

Unikátní online RPG Guild Wars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti NCsoft a ArenaNet dnes ohlásili jejich nový a zároveň první multiplayerový titul.

Jeho název je Guild Wars a jde o onlinovou RPG založenou na misích. Poprvé bude tento projekt pořádně představen na letošní E3, která se koná mezi 14. - 16. květnem v Los Angeles. Guild Wars využívá komponenty, jež hráčům umožní bojovat kooperativně ve skupinách anebo vést jiné velké bitky. Pokud vám to zní jako Battle.net od Blizzardu, je to prý tím, že ArenaNet zaměstnává řadu bývalých vývojářů Blizzardu, z nichž někteří jsou klíčovými architekty populárního multiplayerového online portálu. Zajímavé je, že tato komponenta je v Americe zadarmo, jak to bude s poplatky jinde ve světě, je zatím otázkou.


nové obrázkykompletní galerie

Guild Wars se odehrává ve fantasy světě, který se díky unikátní technologii neustále vyvíjí. Stejně jako v jiných RPG, i v této si budete moci navrhnout vlastní postavičku, vybrat z různých profesí a stovek unikátních schopností. Mise jsou vlastně takovými bitevními poli, kde o vítězství nebo prohře rozhodují zkušenosti a nabyté schopnosti, popř. týmová práce. Vydání Guild Wars je naplánováno až na druhou polovinu příštího roku. Více informací doufejme vyplyne na povrch za pár týdnů, zatím si prohlédněte těch šest prvních ukázek, které jsou ode dneška v naší galerii.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.