zavřít

Týden se Zaklínačem - The Witcher

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro čekatele na slibnou akční RPG The Witcher/Zaklínač, vývojářského týmu polské společnosti CD Projekt - CD Projekt RED, máme pár novinek.

Především vám tedy nabízíme čtyři nové obrázky. Dále bychom vás také chtěli upozornit na spuštění české verze oficiálních stránek hry, kde samozřejmě najdete spoustu informací, ale nyní nově i skicu hlavního hrdiny, jehož pravou totožnost tvůrci stále ještě tají. Brzy však se dočkáte jeho odhalení. Včera totiž na těchto stránkách začala akce zvaná "Týden se Zaklínačem" a začala právě tím, co jsme uvedli výše - zahájením provozu české verze stránek, novými ukázkami a skicami, ale také uvedením úplně nové sekce stránek, tzv. Zaklínačopedie, přidáním nového wallpaperu, atd.


nové obrázkykompletní galerie

Týden se Zaklínačem prostě spočívá v tom, že vám budou na oficiálních stránkách hry každý den následujícího týdne (počínaje včerejškem) předkládány nové informace a materiály jako wallpapery, trailery, skicy, apod., a postupně vám nakonec bude odhaleno vše o hlavním hrdinovi titulu, včetně jeho nového vzhledu.

RPG The Witcher/Zaklínač vzniká na motivy díla známého polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Očekávat tedy můžete jak dynamickou akci, tak poutavý příběh. Základem hry je Aurora Engine společnosti BioWare. Další podrobnosti (kromě identity hlavního hrdiny) naleznete v našem nedávném preview.
zdroj: PR

korgull

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.