zavřít

Týden se Zaklínačem / The Witcher

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V pondělí začala další ze speciálních akcí věnovaných Zaklínačovi, akční RPG připravované vývojáři z RED Studia polské společnosti CD Projekt na motivy románů Andrzeje Sapkowského.

Včera tento "Týden se Zaklínačem" skončil a tak pojďme sklidit jeho ovoce. Předně bychom vás rádi pozvali do naší galerie, kde jsou k vidění nové screenshoty z aktuální verze hry a také snímky z teaseru vytvořeného studiem Platige Image (nositel ceny Americké filmové akademie), jenž se ve čtvrtek nakonec dočkal své premiéry. Stáhnout si jej můžete z oficiálních stránek (další mirrory). Ve finální verzi bude toto video tvořit součást šestiminutového úvodního filmečku hry.


Řadu z vás jistě potěší i spousta dalších zajímavých materiálů, jež se během týdne objevily, a které zahrnují různé 3D modely, wallpapery, koncepty či plakát vytvořený pro GC 2006, anebo také takový malý vtípek tvůrců v podobě tančícího Geralta. Jinak, všechny nové screesnhoty se vztahují k městu Wyzima. Většina jich zachycuje hlavního hrdinu Geralta v boji, ale najde se tam i takový, kde se náš zaklínač prochází jednou ze zdejších ulic. Tato ukázka je výjimečná rovněž v tom, že vůbec poprvé zachycuje zástupce rodu trpaslíků. Byť jen v pozadí.
zdroj: homepage

korgull

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.