zavřít

Tvorba Simíků v The Sims Deluxe

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před několika dny jsme vás informovali o přípravě speciální edice The Sims Deluxe, která bude obsahovat původní hru, datadisk Living Large a několik dalších novinek, z nichž nejzajímavější je Sims Creator.

Díky němu si budete moci tvořit postavy podle svých představ a dokonce podle vlastní fotografie.


nové obrázkykompletní galerie

Na těchto obrázcích si můžete všimnout, jakým způsobem budete postavy oblékat. Na výběr bude přes 50 druhů oblečení, přičemž další si budete moci sami vytvořit. Třetí obrázek pak zachycuje postup při importu obličeje z postavy do hry. Sims Creator bude jistě zajímavý přídavek a je jen otázka, zda se bude přidávat i do všech dalších dílů a edic populárních Sims.
zdroj: PR

leon

Novinky na CZC.CZ

 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit
 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.