zavřít

Trochu pohybu s Perimeter

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ztrácíte orientaci, když se není možné v okolí chytit nějakých pevných bodů? Pak nejspíš zažijete velká dobrodružství ve hře, která je na neustálých změnách terénu založena.

Jmenuje se Perimeter, pochází z dílny ruského vývojového týmu KD Labs a vydávat ji bude společnost 1C. V naší galerii se můžete pokochat několika novými přírůstky.


nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci této real-time strategie dali prostředí ve hře šanci zaujmout jednu z hlavních úloh. Nejde totiž o pouhý statický doplněk, ale naopak o zcela dynamicky se vyvíjející aktivní sílu ovlivňující ostatní dění. Transformaci terénu tedy nezpůsobují pouze vnější vlivy, jako ničivé výbuchy či činnost speciálních jednotek, ale také vnitřní geologické procesy planety, na kterou vás tento titul přenese. Více informací zjistíte zde.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.