zavřít

Total Immer.Racing, Wind Warriors, Postal 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Razorworks a Empire Interactive v současné době vydávají závodní titul Total Immersion Racing.

Hlavním úkolem hráče v nich bude vžít se do role profesionálního závodníka a postupovat co nejvýše v kariéře. Začínáte jako řidič z nejnižší řady GT sportovních vozidel a následně se pokusíte vypracovat až na samotný vrchol, kde na vás budou čekat špičkové 8-litrové kousky. Speciální systém AI dá každému z vašich deseti protivníku unikátní vlastnosti i osobnost a dokonce i jakousi paměť, týkající se vás a vašeho stylu jízdy. Ušetřeni byste neměli zůstat ani jejich občasných poznámek a narážek. Pravděpodobně velkým minusem však bude absence modelu poškození, ačkoliv samotná jízda a jízdní vlastnosti vozidel se snaží být realistické. Připraveno má být deset tratí, z nichž některé budou vymyšlené a zbytek budou tvořit skutečné okruhy jako Sebring, Monza, Hockenheim nebo Rockingham. Hra existuje ve verzích pro PC, PS2 i Xbox.

    


Total Immersion Racing galerie  ||  Echelon: Wind Warriors galerie  ||  Postal 2 galerie

Snad už koncem roku by se měli všichni příznivci leteckých simulátorů dočkat přídavku pro futuristickou střílečku Echelon. Ve Wind Warriors na nás čeká nová kampaň o 40ti misích a přidané jednotky i zbraně. Součástí hry se stane i kompletně předělaný a komfortnější multiplayer. Na Echelon se už možná trochu zapomnělo, přeci jen od doby jeho vydání uplynul asi rok a půl. Stejně jako originál, i odkládaný datadisk připravují ruští Buka Entertainment a vydává Bethesda Softworks

Brutální obrázky z akční Postal 2 uvolnil dnes také tým Running With Scissors. Již jednička vzbudila v roce 1997 poměrně velké pobouření a dvojka nemá prý zůstat v ničem pozadu - přibudou prý nové postavy, celá sada nejrůznějších zbraní a výrazně se změní multiplayer. Postal 2 poběží na enginu Unreal Warfare a hotov by měl být příští rok v dubnu.

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.