zavřít

Tomáš Enge v Grand Prix 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové obrázky z formulového simulátoru Grand Prix 4 nepřinášejí ve své podstatě nic nového, tedy až na jednu maličkost.

zdroj: Archiv

Pokud se podíváte na prostřední obrázek, najdete tam, že jde o pohled z vozu Tomáše Engeho. Pro většinu lidí na světě nepodstatný detail, pro prodejnost u nás jedna z rozhodujících věcí. Je jen škoda, že Tomáš nejezdí letos celý šampionát, navíc ve formuli 3000 má zatím dost smůly.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Patnáct nových screenshotů se nachází zde, vše podstatné o Grand Prix 4 se můžete dozvědět z našeho preview:
    Nejpodstatnějšími změnami oproti GP3 budou naprosto přesné tratě, přechod do 3D spolu s využitím motion capturingu, co se týče mechaniků v pitu a komisařů podél trati, odlišné modely monopostů jednotlivých stájí, znatelně vylepšená grafika a zvuky a neposledně také kvalitnější fyzikální a kolizní engine, přispívající spolu s vylepšenou AI k maximální možné realističnosti. Není toho málo, co říkáte? Dle slov autorů byste se ve hře GP4 měli cítit jako skutečný pilot F1 ve svém voze...[více]
Jak se zdá, mají se příznivci F1 simulátorů v červnu na co těšit.
zdroj: PR zdroj: Archiv

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.