zavřít

SW Galaxies, G.I. Combat, EverQuest II pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Páteční souhrn nových screenshotů z chystaných her se nese ve znamení dvou MMORPG, které vznikají ve studiích Verant Interactive.

Ta první je vytvářena na zakázku pro Lucas Arts a jmenuje se Star Wars Galaxies, z níž si můžete v naší galerii prohlédnout tři nové kousky a těšit se ještě více na letošní podzim, kdy má vyjít. S druhou onlinovkou, fantasy EverQuest II, se oproti tomu setkáme až v říjnu příštího roku, čemuž nasvědčuje i sedm ranných obrázků, které se specializují na to, jak budou vypadat některé charaktery či interiéry.


Star Wars Galaxies galerieG.I. Combat galerieEverQuest II galerie

Harmonii MMORPG narušuje pouze 3D real-time strategie G.I. Combat od Freedom Games, která realisticky zpracovává populární téma druhé světové války z pohledu všech typů jednotek. Tato hra se nyní dostává do fáze beta - chcete-li zkusit štěstí a stát se jejím testerem, následujte instrukce na WarGamer.
zdroj: BluesNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.