Svět MMORPG Star Wars Galaxies
zdroj: Archiv

Svět MMORPG Star Wars Galaxies

21. 6. 2003 10:40 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

V naší nedávné zmínce o masivně multiplayerové RPG Star Wars Galaxies: An Empire Divided od LucasArts jste se dozvěděli, kdy přesně bude hra v prodeji (26.června) a dnes si pro změnu můžete prohlédnout nějaké další screenshoty, které nám přibyly do galerie.

Svět, do kterého vás tento titul přivítá, toho bude mít s oblíbenými filmy, kterými je inspirován, mnoho společného. Setkáte se nejen s některými známými postavami, ale navštívíte i některá známá místa a planety.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Na výběr budete mít z celé řady různých ras - Rodian, Mon Calamari, Twi'lek, Human, Trandoshan, Bothan, Zabrak, Wookiee. Přizpůsobování jednotlivé, vámi zvolené postavičky je prý velice intuitivní a dosti detailní (barva a velikost očí, velikost nosu, barva pokožky, svalnatost, a spousta dalších možností). Dále je zde k dispozici mnoho různých profesí, přičemž každá z nich vám umožní nějakým způsobem vyrábět i nejrůznější praktické předměty. Všechny postavičky v této hře vypadají jinak a tvůrci si pohráli i s takovými detaily, jako jsou různé a realistické výrazy jejich tváří. Propracované je i okolní prostředí. Jak bylo uvedeno výše, podíváte se na známá místa jako Fort Tusken, Scorched Yavin, Theed, Naboo, Corellia, Tatooine, ale i do úplně nových světů a na planety jako je např. Dathomir. Během svých cest přitom narazíte na mnoho různých kultur a ras. Nové video z hraní SWG natočené fanouškovskou stránkou Star Wars Galaxies Warcry je ke stažení odsud (12 MB, WMV), ale nedělá hře příliš dobrou reklamu.
zdroj: AT

korgull

Nejnovější články