SuperPower 2, Mashed, Trackmania v1.2
zdroj: Archiv

SuperPower 2, Mashed, Trackmania v1.2

3. 3. 2004 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

SuperPower 2 je stejně jako jeho předchůdce geopolitickým simulátorem postaveným na třech základních aspektech - politika, ekonomika a ozbrojené síly.

Narozdíl od původní hry se však bude moci pochlubit také multiplayerem (LAN, Internet) a podporou komunity modifikátorů (budou vydány potřebné nástroje). Rovněž po grafické stránce a hratelnosti byla prý SuperPower 2 výrazně vylepšena. Hráči se v této hře budou snažit dosáhnout daných cílů, které se čas od času mohou křížit s cíly dalších zemí ovládaných počítačem. V ten moment přijdou na řadu vyjednávání o případném spojenectví, anebo válka. Vydání se předpokládá na konci roku 2004.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
SuperPower 2 galerie  ||  Mashed galerie  ||  Trackmania galerie

Příznivci závodních arkád od Supersonic - Micromachines, se mohou těšit na novou hru, která se slavné sérii bude v mnohém podobat. Hra je jmenuje Mashed a my vám z ní můžeme nabídnout sadu nových screenshotů. Půjde o agresivní a velmi destruktivní závody vozidel v životní velikosti na drahách v opuštěných prostorách výrobních hal, dolů atd. Hra má obsahovat i některé herní módy, které jste v MM vidět nemohli a podporu pro hru až čtyř hráčů na jedné konzoli. O online hraní se zatím však neuvažuje, podrobnosti jsou v minulé zprávě.

U závodů zůstaneme i v případě další hry, která obohatila naši galerii o několik nových ukázek. Jde o titul TrackMania, který je sice už vydán, nicméně studio Nadeo právě připravuje nový patch v1.2, kterým do původní hry přidá pár zajímavých věciček. A některé tyto novinky, jako podzemní tunely, prudké svahy, aj., můžete nyní spatřit i na zmíněných nových screenshotech.

korgull

Nejnovější články