zavřít

Superhrdinové ve Freedom Force

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V poslední době jsme zvyklí na RPG tituly odehrávající se především ve středověkých fantasy světech, popřípadě vesmíru či na jiných planetách.

zdroj: Archiv

Už pěknou řadu měsíců ale společnost Irrational Games pracuje na své nové hře kombinující prvky RPG a strategie, Freedom Force. Dnes naši galerii obohatilo pár pěkných obrázků přímo z akčního prostředí této gamesky, která je situována do New Yorku 60. let a jak si můžete všimnout, postavičky jsou jak vystřižené z komiksového časopisu. Se skupinkou kreslených superhrdinů se tak budete snažit porazit parku superchuligánů, přičemž vše okolo Vás bude možné zničit nebo poškodit.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Vydání Freedom Force je plánováno na počátek roku 2002.
zdroj: RPGVault zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.