zavřít

Splinter Cell Double Agent v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další dobrodružství Sama Fishera ve hře s názvem Splinter Cell: Double Agent (X360, PC) nyní připravuje ve svých šanghajských dílnách více než 130 vývojářů náležejících pod hlavičku Ubisoftu.

Tentokrát bude našeho hrdinu těžší přesvědčit, aby se pustil do akce. Zoufalství ze ztráty dcery Sarah je veliké a deprese hluboká. Nicméně, nakonec se Lambertovi z NSA Fishera podaří přemluvit pro misi, která ho postaví do role neoficiálního krycího agenta, jehož úkolem je proniknout do v Americe sídlící teroristické organizace známé jako Armáda Johna Browna (JBA). Sam je vsazen do Elsworthského vězení coby bankovní lupič, aby se spřátelil s jedním z členů JBA a spolu s ním utekl.


Vývojáři slibují napětí, silný emoční dopad a také morální dilemata, v nichž bude mj. figurovat také jistá Enrica, ke které bude mít Sam poněkud "citlivý" vztah. Ostatně podtitul projektu - Dvojitý agent - mluví sám za sebe. Jednotlivé mise bude možné projít několika způsoby. Také alternativních konců má mít hra více, a to minimálně tři. Zajímáte-li se o podrobnosti, navštivte české fanouškovské stránky Splinter Cell, kde se před nedávnem mimochodem objevil i balík nových ukázek z multiplayeru, případně si přečtěte anglické preview magazínu CVG.
zdroj: PR, CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.