zavřít

Soldner, Highland Warriors, Panzers pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příliš romantiky při západu slunce nejspíš nezažívá čínský voják zobrazený na novém screenshotu z taktické vojenské simulace s názvem Söldner: Secret Wars.

Za jeho zády se řítí dvě helikoptéry Hokum-50 a on má co dělat, aby se jejich útoku vyhnul. Samotná hra pochopitelně nabízí mnohem víc realisticky zpracovaných modelů nejrůznější vojenské techniky a zbraní, všechno se ale na obrázek vejít nemohlo a tak si budete muset počkat buď na další várku, anebo rovnou na hotový produkt ve stylu Operation Flashpoint, který se Jowood chystá vydat v polovině příštího roku.

    


Soldner galerie  ||  Highland Warriors galerie  ||  Panzers galerie

Aby vám ale jeden obrázek nebyl málo, můžete navštívit také naši galerii ke hře taktéž na boj zaměřené, i když inspirované jiným časovým údobím a zasazené na území Skotska. Jde o 3D real-time strategii Highland Warriors, pravidelní čtenáři Tiscali si jistě vzpomínají na náš rozhovor s jejími tvůrci a zároveň vydavateli, německou společností Data Becker. Původně měl být titul vydán ještě letos, ale jak se občas tak stává, byla hra odložena. A to na leden 2003.

A pokud by vám nestačila ani malá, bojovně laděná vycházka dějinami britských ostrovů, máme pro vás ještě nášup čtyř nových pohlednic, tentokrát opět z válečné hry, inspirované událostmi druhé světové s názvem Panzers. Tu mají na svědomí stejní vývojáři (Stormregion), kteří spáchali i jinou, i když lehce humornou RTS S.W.I.N.E.. Panzers ještě skrývá ještě mnohá tajemství, která budou (doufejme) odhalena v průběhu vývoje. Ten by měl být dokončen někdy na sklonku roku 2003, více se dočtete zde.
zdroj: homepageGameSpy, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.