zavřít

Slibná akce El Matador

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak zapůsobila taktická third-person akce El Matador českých vývojářů Plastic Reality Technologies na E3? Možná to některé z vás překvapí, ale velmi dobře, a to více méně po všech stránkách, tedy jak co se týče grafiky, tak i příběhu a hratelnosti.

Alespoň to vyplývá z různých preview, která se po výstavě vyrojila. Proč sem však zase taháme E3, když už je dávno pryč? To proto, že je dnes k tomu vhodná příležitost, jelikož byla vypuštěna sada nových screenshotů a ty jsou teď k vidění v naší galerii.


Koho by to netrklo podle názvu, El Matador se točí okolo situace v Jižní Americe, kde se to - jak jistě víte - hemží nejrůznějšími drogovými kartely. Vy dostanete roli federálního agenta. Sami tvůrci hru přirovnávají k něčemu mezi Far Cry a Max Payne. Far Cry vám připomene zejména prostředí bujné džungle a Max Payne zase některé herní prvky. Těšit se jinak můžete na pořádný arzenál zbraní. Levelů El Matador slibuje 16. Postup je prý dost lineární, ale vystačit byste si s tímto titulem měli pěkných 10 - 12 hodin. Vydání se přepokládá koncem léta.
zdroj: PR, GamespotWPGamingExcellence

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.