Sims 2: Seasons podrobněji
zdroj: tisková zpráva

Sims 2: Seasons podrobněji

12. 1. 2007 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pátý datadisk pro The Sims 2 u nás ponese podtitul Roční období a opět bude díky EA Czech lokalizován, jak se na nástupce nejprodávanější hry za loňský rok sluší a patří.

Základní informace o náplni Seasons jsme již přinesli a fanouškovská stránka TheSims.cz šla ještě dál, když vytáhla spoustu podrobností ze zahraničních preview. Dozvíte se tam, jestli budete moci přeskočit vámi neoblíbené období, jaké rozmary počasí prožijete (naštěstí nechybí předpověď v televizi), jak se roční doba projeví na náladě postav a že se setkáte se dvěma novými (květinová víla a tučňák), jakých vylepšení doznal nástroj Create a Sim (výběr vlasů pod čepicí či kloboukem) nebo o rozdělení oblečení na domácí a venkovní, máte-li věšák. Sedm přírůstků v galerii zachycuje mj. kluziště, na němž bude možné bruslit i v létě. Součástí datadisku dále má být půltucet nových kariér, stroj na výrobu horké čokolády, možnost stavět bazény nebo obdarovat přátele předměty z vašeho inventáře.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

    Hlavní činností Simíků v tomto datadisku je bezpochyby zahradničení. Simíci si mohou pěstovat zeleninu i ovoce. Ale předtím, než si váš Simík bude moci pochutnat na čerstvém džusu či ovocném salátu, musí se o své rostliny dobře starat: hnojit, pravidelně zalévat, zastřihovat a stříkat postřikem proti hmyzu a plevelu. Pokud se rostlinám nebude dobře dařit, můžete si pořídit skleník (v několika barvách). Odměnou za toto starání vám bude čerstvé ovoce a zelenina, kterou můžete sami zpracovat (saláty apod.). Pokud vlastníte datadisk „Ve světě podnikání“, můžete vámi vypěstované plodiny prodávat v obchodě ostatním Simíkům. Pokud to bude váš Simík přehánět s chemickým postřikem rostlin, může se z něj stát „Plant Person“, tedy něco jako květinová víla. Má zelenou barvu a není těžké jí udržet při životě. Musíte se starat jen o tři základní potřeby: sluneční svit, vodu a lásku... [více v preview na TheSims2.cz]
zdroj: fansite, homepage

jd

Nejnovější články