SimCity 4 - nové screenshoty
zdroj: Archiv

SimCity 4 - nové screenshoty

29. 8. 2002 16:08 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Věhlasná budovatelská strategie SimCity je stále zdokonalována a jen stěží si dokážu představit, že by nám mohli Maxis a EA ukázat ještě něco víc, než právě to, co chystají v jejím dalším pokračování, již čtvrtém v pořadí.

Narozdíl od starého E3 traileru z června, který dnes některé zaostalé weby považují za horkou novinku, vám nabízíme v galerii několik opravdu čerstvých ukázek, jak také může za pár měsíců vypadat vaše město.

SimCity 4 vás mj. postaví do role Všemohoucího a poskytnou vám tak takové možnosti jako vymodelovat si krajinu dle svého gusta a nálady, tzn. doslova vysochat hory, vydlabat údolí, zasázet lesy, ale také nastolit klimatické poměry, včetně smrští meteoritů, ničivých požárů, sopečných výbuchů, tornád či řádění dalších katastrof. Aby byl váš nový svět ještě živější, můžete do něj nasadit nějaká ta zvířátka, která se budou volně potulovat přes hory a přes doly a sem tam se přijdou mrknout i na obyvatele vašeho města, čímž samozřejmě způsobí pořádný zmatek.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Tím ale vaše povinnosti zdaleka nekončí. Když budete hotovi s terénem, nastoupíte do svého dalšího zaměstnání a všem hezky předvedete, jak se staví pořádné město. Tedy nejen staví, ale také vede. Důležité bude i strategické rozmístění policejních jednotek a hasičů, aby vždy včas zatočili s chuligány, kriminálními živly a zkázonosným ohněm. Svou metropoli pak navíc můžete propojit i s dalšími městy v okolí. Jenže ani zde všechna překvapení zdaleka nekončí. Jelikož popularita SimCity nezná mezí a EA mají na svědomí také ještě The Sims, o jejichž úspěchu se nedá pochybovat už vůbec, v SimCity 4 bude tak trochu i jejich kombinací. Jakože pro vás kdysi byli obyvatelé SimCity pouhými mravenečky pobíhajícími podle nějakých pravidel po ulicích, tentokrát to budou velice konkrétní lidé se svými potřebami a názory. Pokud dokonce vlastníte The Sims a nedokážete si představit svět bez některých svých oblíbených simsáků, můžete prý i tyto postavičky do nového SimCity poslat.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články