zavřít

Red Faction 2 screenshoty a trailer

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Titulům určeným výhradně pro konzole se na našem serveru přiliš nevěnujeme kvůli omezené lidské kapacitě, ale čas od času zde zmíníme i nějakou videohru, která je PCčkářům důvěrně známá nebo existuje teoretická šance na její konverzi na klasické počítače.

Právě takovou hrou je sci-fi střílečka Red Faction 2 od THQ, která se připravuje exkluzivně pro Playstation 2 (info), ale majitelé PC dobře znají její první díl (recenze). Ten byl zajímavý nejen svým příběhem z prostředí těžebních dolů na Marsu, ale také unikátní Geo-mod technologií umožňující modifikovat některé části levelů. Včera večer byly spuštěny oficiální stránky pro Red Faction 2 na této adrese a současně se tam objevila i sada prvních screenshotů.


další nové obrázky

Na výše citovaných stránkách byl také uveřejněn nový trailer (6 MB, DivX) z Red Faction 2, který neobsahuje žádné in-game záběry, ale pouze pěknou renderovanou sekvenci s přestřelkami na Marsu. Plná verze hry by měla vyjít pro PS2 už letos o prázdninách.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.