Raven Shield: Athena Sword oficiálně
zdroj: tisková zpráva

Raven Shield: Athena Sword oficiálně

13. 5. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Tato zpráva potěší zejména ty hráče, kteří našli zalíbení v taktické sérii Rainbow Six, konkrétně v posledním dílu Raven Shield z letošního jara.

Když jsme vás zhruba před měsícem informovali o hrách, které mj. hodlá UbiSoft představit na letošní výstavě, mihla se ve zprávě také zpráva o možném datadisku, který se jmenuje Rainbow Six 3: Athena Sword. Nyní je obrázek o tomto rozšíření dokreslen úplně, protože před pár desítkami minut došlo k jeho oficiálnímu odhalení a současně s tím vyšly i první screenshoty:

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Mezinárodní elitní tým Rainbow, bojující proti terorismu, se opět vrátí, a to na podzim tohoto roku (zdá se tedy, že v červnu, o kterém se spekulovalo, to tedy nebude). Rainbow Six 3: Athena Sword je prvním datadiskem k Rainbow Six 3: Raven Shield. Když jste v původní hře likvidovali jistou teroristickou organizaci, pár jedinců zřejmě stačilo uniknout a tak je třeba se o ně pořádně postarat. Budete na to mít úplně novou kampaň o osmi misích, přičemž se podíváte např. do Itálie, na Krétu i do Řecka. Osmička je zřejmě pro tvůrce, kterými je milánské studio UbiSoftu, šťastným číslem, protože v multiplayeru se prý dočkáte osmi nových levelů, ale také pěti nových herních módů. Těšit se můžete na sedm nových zbraní, čímž jejich celkový počet dosáhne čísla 64. Zvukové efekty zbraní přitom bude mít na svědomí stejný tým, který pracoval pro film Matrix. Hra bude obsahovat také tři "klasické" mise založené na předchozích kapitolách Rainbow Six a adaptované na Unreal engine.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články