zavřít

První ukázky z Freedom Force

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Snad vůbec první pořádné (rozuměj nerenderované ;) screenshoty ze slibné hry Freedom Force...

zdroj: Archiv

Snad vůbec první pořádné (rozuměj nerenderované ;) screenshoty ze slibné hry Freedom Force se koncem tohoto týdne objevily na GameSpyDaily.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Mnoho lidí si od Freedom Force hodně slibuje, neboť tento titul pochází od australské divize Irrational Games, tvůrců skvělého System Shocku 2. A o co ve Freedom Force půjde? S partou komiksových superhrdinů se budete probíjet prostředím New Yorku 70.let, ale ne jako v mlátičkách typu Street Figher, jak byste možná očekávali, nýbrž ve stylu taktického RPG, kdy budou mít jednotlivé postavy speciální vlastnosti a schopnosti (něco jako Gunlok nebo starší Gorky 17). Více se o Freedom Force dozvíte v rozhovorech na RPGPlanet nebo GameSpotu. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.